نسخه وب فتوشاپ در دسترس قرار گرفت؛ آنلاین از فتوشاپ استفاده کنید!
نسخه وب فتوشاپ در دسترس قرار گرفت؛ آنلاین از فتوشاپ استفاده کنید!

نسخه وب فتوشاپ در دسترس قرار گرفت؛ آنلاین از فتوشاپ استفاده کنید!

ادوبی در رویداد «مکس» که جدیدترین کنفرانس این شرکت محسوب می‌شود، تقریباً به‌روزرسانی جدید تمام اپلیکیشن‌های خود از جمله نسخه وب فتوشاپ را معرفی کرد. یکی از بزرگ‌ترین معرفی‌ها در این رویداد، رونمایی از نسخه تحت وب فتوشاپ بود. این نسخه از فتوشاپ با امکانات و ویژگی‌های محدود که از طریق مرورگر قابل اجراست، برای انجام پروژه‌های گروهی در نظر گرفته شده است.

آنلاین از فتوشاپ استفاده کنید!

به لطف این نسخه جدید از فتوشاپ می‌توانید فایل‌های PSD خود را روی سرورهای ابری آپلود کنید، لینک مستقیم آن را با همکارانتان به اشتراک بگذارید و افزون بر بررسی‌ها، از مزیت ارائه نظر هم بهره ببرید. این دو مورد آخر به کمک یک پنل نظردهی جدید ممکن شده است که اتفاقا‌ً با نسخه کلاینت فتوشاپ در رایانه‌های رومیزی هم همگام خواهد شد.

علاوه بر این، رویداد مکس ادوبی به این‌جا ختم نشد و نسخه آیپد فتوشاپ هم یک به‌روزرسانی بزرگی را دریافت کرد. به واسطه این به‌روزرسانی، فتوشاپ اکنون از فایل‌های RAW نیز پشتیبانی می‌کند و این امکان هم فراهم شده است که به همین طریق از فایل‌های اپل ProRaw در گوشی‌های سری آیفون ۱۲ و ۱۳ پشتیبانی شود.

نسخه وب فتوشاپ
نسخه وب فتوشاپ

برخی از ویژگی‌های مهم و پراستفاده نسخه رومیزی فتوشاپ مانند Sky Replacement، Healing Brush و Magic Wand هم طی همین به‌روزرسانی در اختیار کاربران نسخه آیپد قرار گرفتند. نسخه جدید ویژگی Smart Object Masking هم در اختیار کاربران نسخه رومیزی فتوشاپ قرار گرفته است.

این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تنها با قرار دادن نشانگر موس روی یک شی با استفاده از قابلیت یادگیری ماشین Sensei AI، آن را برای ایجاد یک ماسک جدید علامت‌گذاری و همچنین تنظیم کنید. برای انجام این کار برای چندین شی باید از گزینه Mask All Objects استفاده کنید که در منوی Layer قرار دارد.

نسخه وب فتوشاپ
نسخه وب فتوشاپ

اکنون Landscape Mixer می‌تواند ظاهر فصل‌های کامل یک منظره را تنها در چند ثانیه تولید و آماده کند. این ویژگی حتی می‌تواند با شناسایی و ایجاد کردن ماسک از افراد، آن‌ها را هم در مناظر در نظر بگیرد تا خارج از ویرایش و نامناسب به نظر نرسند. شما می‌توانید با مراجعه به بلاگ ادوبی جزئیات تغییرات جدید اپلیکیشن‌های این شرکت را شخصاً دنبال کنید.

نسخه وب فتوشاپ
نسخه وب فتوشاپ

کمپانی ادوبی از دو دهه پیش تاکنون همواره در حال گسترش مرزهای خلاقیت در رسانه‌های مختلف بوده است. با استفاده از نرم‌افزارهای این شرکت خلاقیت به دو مرحله تقسیم می‌شود: زمانی که شما در حال ثبت عکس، فیلم و یا موسیقی هستید و زمانی که شما به سراغ ویرایش آن‌ها می‌روید.

نسخه وب فتوشاپ
نسخه وب فتوشاپ

در مرحله دوم نام نرم‌افزارهایی را می‌توان مشاهده کرد روزانه میلیون‌ها نفر از آن‌ها برای انتقال و پرورش دنیاهای درون ذهنشان به جهان واقعی کمک می‌گیرند. فتوشاپ بدون شک یکی از آن‌هاست.

نرم افزار فتوشاپ در حقیقت یک نرم‌افزار ویرایش تصویر پیکسلی است که ابتدا در سال ۱۹۹۸ روانه بازار شد. از آن زمان تاکنون که بیش از سه دهه می‌گذرد، این نرم‌افزار هنوز هم به عنوان یکی از مهم‌ترین گزینه‌های موجود برای طراحان گرافیک و تصویربرداران شناخته می‌شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.