لوگوی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳
لوگوی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳

رونمایی از لوگوی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳

نماد و لوگوی رسمی مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین رونمایی شد. به گزارش روزرنگ، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به‌صورت رسمی از لوگوی مسابقات جام ملت‌های آسیا 2023 که در کشور چین برگزار می‌شود، پرده برداری کرد.

رونمایی از لوگوی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳

این لوگو که توسط معاون وزیر ورزش کشور چین رونمایی شد، رنگ‌های طلایی و قرمز را شامل می‌شود که دو رنگ معمول در صنایع هنری چین به شمار می‌رود.
در بخشی از توضیحات کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این لوگو آمده است: 10 پرتوی نشان داده شده، نمایشگر نقش فوتبال در روشن کردن زندگی و اتحاد مردم در قاره آسیا، برای اشتراک تجربه‌ای جذاب در جام ملت‌های آسیا خواهد بود. این 10 اشعه توسط 24 خط مورب کنار هم قرار دارند که نشان‌دهنده روح بازی جوانمردانه و احترام متقابل میان 24 تیم مسابقات است.

 لوگوی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳
لوگوی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳

رقابت‌های جام ملت‌های آسیا روزهای 26 خرداد تا 25 تیر سال 1402 در شهرهای پکن، تیانجین، شانگهای، چنگدو، چونگ‌کینگ، ژی‌آن، دالیان، کینگ‌دائو،‌ ژیامن و سوژو برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.