مستند انیمیشن ایرانی

نمایش مستند انیمیشن ایرانی در دور تازه اکران حقیقت

طبق اعلام گروه ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند «انیمیشن ایرانی» به کارگردانی مهرداد شیخان، روز سه‌شنبه 14 تیر، در قالب طرح «اکران حقیقت» به نمایش در خواهد آمد و درباره آن گفتگو خواهد شد.
مستند «انیمیشن ایرانی» روایتیست از چگونگی ورود انیمیشن به ایران، سیری که پویانمایی از دیرباز تاکنون طی کرده و هنرمندان موثر در این رشته.

نمایش این مستند از ساعت 17:30 در سالن نمایش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، با حضور کارگردان و با کارشناسی و اجرای مهرداد فراهانی برگزار خواهد شد.
علیرضا گلپایگانی کارگردان، تهیه‌کننده انیمیشن و استاد دانشگاه هنر مهمان ویژه این مراسم است.
طرح «اکران حقیقت» از تابستان ۱۴۰۰ با هدف نمایش مستندهای تولید شده در مرکز گسترش، در سامانه هاشور و مراکز فرهنگی سراسر کشور راه‌اندازی شده است.

دور تازه این برنامه با «انیمیشن ایرانی» آغاز می‌شود. این برنامه سه‌شنبه هر هفته در سالن نمایش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، با حضور علاقمندان ادامه خواهد داشت و شرکت در این جلسات، برای عموم آزاد است.

اخبار مرتبط:

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.