بسته‌بندی عسل

بسته‌بندی عسل سالار خمین

«طراحی بسته بندی عسل سالار خمین شامل چند بخش است:طراحی لوگو و نماد، لیبلینگ، طراحی ساختار و یونیفرم محصولات.

عسل سالار خمین برندی با بیش از ۵۰ سال سابقه در بازار داخلی و صادرات است؛ برندی که در واقع به دلیل نوع سیستم فروش خود از هیچ نوع دیزاین سازمان یافته و گرافیک مناسبی استفاده نمی‌کرد و آشفتگی و نداشتن یک وحدت رویه در شکل و لباس برند کاملا مشهود بود؛ بنابراین کار می‌بایست از مرحله اول آغاز می‌شد.

ما کار را با طراحی لوگو و خلق یک نماد شروع کردیم و توجه داشتیم که یک هویت بصری ویژه خلق کنیم که در عین سادگی از هر نوع کلیشه و زیاده روی در کار پرهیز کنیم.
رویکرد ما در دیزاین به گونه‌ای بود که این پکیجینک بدون هیچ نوع تغییری هم در بازار داخل و هم در بازار صادرات قابل استفاده باشد. (به دلیل تعدد محصول و هزینه های تولید و چاپ)

در تولید لیبل از تکنیک سریگرافی (چاپ سیلک) استفاده کردیم و در جعبه‌ها هم برای زیبایی بیشتر و جلوه‌های بصری گیرا از چاپ لترپرس و یووی موضعی بهره گرفتیم.
ايده پردازی كار بر پايه گرايش مينی مال بوده ( مينيماليسم گرايشی ست متكی بر ساده گرايی، متكی بر هندسه تكرار شونده احجام مادر مانند مكعب ، مثلث ، كره و …)

برای مثال مينيمالیست‌ها در مكتب خود نقشه شش ضلعی تكرار شونده لانه زنبور را نمونه بارز يك مينيمال موجود در طبيعت می‌دانستند، هندسه‌ای كه معروف به هندسه ” مدولار” بود.
مينيماليسم در دهه ۶۰ میلادی از مجسمه سازی آغاز و سپس در بقيه رشته‌ها از جمله نقاشی، عكاسی، گرافیک، مد و…. به سرعت رواج گرفت.
در بسياری از آثار مينيمال، به خصوص در ده‌های آغازین، رنگ غالب عموما سياه و سفيد است.»

طراح گرافیک و تصویر ساز:محمدرضا اسلام پرست
همکاران: سودابه زمردی فرد
اجرای تری دی در پروژه طراحی ظرف: شرکت فول فرم

بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسل بسته‌بندی عسلمحمد رضا اسلام پرست
طراح گرافیک

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.