آب میوه‌های ارگانیک
آب میوه‌های ارگانیک

آب میوه‌های ارگانیک

«امروزه انواع متنوعی از نوشیدنی‌های صنعتی در بازار مصرف عرضه می‌شود که یکی از ویژگی‌های جذاب برای خریداران این حوزه، نوشیدنی‌های ارگانیک است.
شرکت «اروم نارین» با برند «شادلی»، تولید کننده انواع آب میوه در پاکت‌های تتراپک پریزما، در مجموعه خود یک بخش خاص و منحصر به فرد دارد و آن تولید آب میوه‌های ارگانیک است.
برای انجام این پروژه در ابتدا چندین طرح ارائه شد که تمرکز اصلی بیشتر بر روی تکنیک اجرا و تصاویر میوه‌ها بود.

دو اجرا، یکی به صورت عکس و تصویر رئال و دیگری به صورت تصویر سازی انجام شد و برای به دست آوردن سلیقه و نظر مخاطب، طرح‌ها به گروه تحقیق میدانی شرکت سپرده شد. این دو اجرا در چند بخش شهر، به مردم عادی نشان داده شد.
طبق حدس‌هایمان، در طرح تصویرسازی، رای بیشتری از مردم بدست آوردیم چرا که از نظر مخاطب، تصویرسازی میوه‌ها، خودمانی و دوست داشتنی تر جلوه می کرد.

در بریف سفارش، خواسته شده بود که کلمه ارگانیک برتری بر نام برند داشته باشد و وضوح و دید خوبی برای بیننده ایجاد کند و اینکه حتما در دیزاین بسته بندی، ارگانیک بودن یا خاص بودن نوع میوه و محصول مورد اشاره قرار گیرد. بعد از تحلیل و بررسی به این نتیجه رسیدیم که از تصویر یک مرزعه و صحنه برداشت محصول بهره بگیریم تا القا کننده کیفیت بالای محصول در بیننده باشد.

لازم به ذکر است که در پروسه اجرا، گاهی هر تصویر چندین بار اجرا شد تا به زیبایی بصری مورد نظر دست یابیم.»

طراح گرافیک و تصویر ساز: محمدرضااسلام پرست
همکاران: سودابه زمردی فرد

آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک آب میوه‌های ارگانیک ات رمحمد رضا اسلام پرست
طراح گرافیک

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.