مای بیبی

طراحی بک شیت پوشک «مای بیبی»

«پوشک مای بیبی بیش از ۱۹ سال است که در حوزه صنعت تولید پوشک در ایران فعالیت می کند و همچنین بازار صادرات هم دارد.

بک شیت مای بیبی:
مخاطبین اصلی ما مادرها هستند که برای کودکان پوشک می پوشانند و از این رو تصاویری شاد و جذاب برای هم مادران و هم کودکانی که تعویض می شوند می بایست عالی بنظر برسد.
برای سایز صفر و یک رنگها خیلی کمرنگ تر هستند چراکه مادران فکر می کنند که ممکن است  نوزادانشان به رنگها آلرژی نشان دهند و از این رو رنگ کمتری در نظر گرفته شده است.

کودکان نیز در هنگام تعویض با پوشک ارتباط برقرار می کنند و هرچه تصاویر از لحاظ بصری برای کودکان جذاب تر باشد واکنش شادمانی بیشتری از خود نشان می دهند و ارتباط برقرار می کنند.
در مرحله اولیه قبل از اقدام به طراحی کاراکتر بر روی پوشکها تحقیقاتی درباره تمامی حیوانات و کاراکترهای دوست داشتنی انجام شد و از این رو این دسته از کاراکترها انتخاب شدند و جنبه داستانی برای آنها در نظر گرفته شد که گویا در هر پوشک کاراکترها مشغول به انجام دادن کاری هستند.

پس از گذشت یک‌سال بعد از انتشار این تصاویر بر روی پوشک قسمت بالای پوشک را خلاقانه‌تر کرده و المان متر را در آن اضافه نمودم.
المان متر در بالای پوشک کار خلاقانه‌ای بود که گویی هم سایز دور شکم کودک را نشان می دهد هم برای بستن پوشک نشانی برای مادر محسوب می شود و هم اینکه اگر کودک در حال رشد باشد مادر از همین المان می تواند متوجه گردد.»

نسترن شیوائی، متولد 1364 تهران و فارغ التحصیل رشته گرافیک دانشگاه آزاد اسلامی  و کارشناسی ارشد انیمیشین  است.

مای بیبی

مای بیبی

مای بیبی

مای بیبی مای بیبی

مای بیبی

مای بیبی

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.