ساعت هوشمند گوگل، معرفی شد

گوگل از ساعت هوشمند «پیکسل واچ» در رویداد Google I/O رونمایی‌کرد

ساعت هوشمند گوگل بعد از مدت‌ها انتظار به نمایش عمومی درآمد. پیکسل واچ علاوه بر طراحی مینیمال و ظاهر ساده‌اش، صفحه‌ای گرد و کلاسیک دارد.

 

پیکسل واچ ساعت هوشمند گوگل
پیکسل واچ ساعت هوشمند گوگل

طراحی ساده و کاربری آسان

دستگاه‌هایی که گوگل طراحی می‌کند کاربری آسانی دارند و استفاده از آنها برای کاربران لذت‌بخش است. این ویژگی ها در مورد پیکسل واچ نیز صادق است. تاج این ساعت هوشمند به شکلی طراحی شده که مچ کاربرهنگام خم شدن اذیت نمی شود. این ساعت همچنین وزن سبکی دارد.

ساعت هوشمند گوگل «پیکسل واچ»
ساعت هوشمند گوگل «پیکسل واچ»
ساعت هوشمند گوگل «پیکسل واچ»
ساعت هوشمند گوگل «پیکسل واچ»

قابلیت های ویژه پیکسل واچ

سیستم عامل پیکسل واچ Wear OS 3 را گوگل با همکاری سامسونگ سال پیش عرضه کرده است. همچنین برخی از ویژگی‌های انحصاری مانند مسیریابی آفلاین، پیام‌ اضطراری و گوگل والت نیز همراه با Wear OS به پیکسل واچ افزوده شده است.

گوگل با یکپارچه سازی سیستم عاملش با Fitbit ویژگی‌های ردیابی سلامت و تناسب اندام جذاب‌تری را دراختیار کاربرانش قرار داده است. این شرکت پیش‌تر گفته بود که در این زمینه با فیت‌بیت همکاری می‌کند.این همکاری به نفع کاربران فیت بیت است، آنها از این طریق می توانند به داده های خود دسترسی داشته باشند و پیشرفتشان را ثبت کنند.

جزئیات صفحه پیکسل واچ
جزئیات صفحه پیکسل واچ

اطلاعات زیادی در مورد جزئیات پیکسل واچ در دست نیست، حتما در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری درباره‌ی آن منتشر می شود و در پاییز در دو مدل پیکسل ۷ و ۷ پرو عرضه می‌شود. هنوز نمی‌دانیم گوگل از چه تراشه‌ای در این ساعت استفاده می‌کند، یا باید انتظار چه میزان عمر باتری را داشته باشیم. اما همه می‌دانیم که پیکسل واچ پیشنهاد وسوسه انگیزی از سوی گوگل است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.