توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص لوگوی جدید

در پی خبر منتشر شده در چهارم دی ماه در خصوص لو رفتن لوگوی فدراسیون فوتبال ایران، سخنگوی فدراسیون فوتبال، حسین شریفی، توضیحاتی در خصوص لوگوی جدید فدراسیون ارائه کرد. به گزارش روز رنگ، شریفی در مورد لوگوی فدراسیون فوتبال گفت: «فدراسیون از ابتدای حضور آقای عزیزی خادم در بحث تغییر لوگو جدی بود. ما سعی کردیم طبق قراردادها پیش برویم و طراحان طرح‌های خود را به ما ارائه دادند. ما به طراحان اعلام کردیم که با ذهن خالی طرح‌های خود را درست کرده و به ما ارائه دهند.»

توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص لوگوی فدراسیون

در دهم آذرماه 1400، فدراسیون فوتبال ایران، در فراخوانی از کلیه ی هوادارن فوتبال، اساتید، طراحان، هنرمندان حوزه گرافیک و هنرجویان دعوت کرد تا با رعایت موارد و مشخصات بیان شده در اطلاعیه طرح های پیشنهادی برای لوگوی این فدراسیون را تا تاریخ 11 دیماه 1400به آدرس ایمیل marketing@ffiri.ir ارسال نمایند.در این فراخوان هم چنین آمده است که ازبین طرح‌های ارسالی در 3 مرحله ارزیابی داوران، 6 اثر ،سپس 3 اثر و در انتها یک اثر به عنوان طرح نهایی انتخاب خواهد شد.

انتخاب لوگوی نهایی فدراسیون با نظر سنجی از مردم

در تاریخ 4 دی ماه خبری مبنی بر لو رفتن لوگوی فدراسیون فوتبال در سایت های خبری آورده شد. لوگویی که تصویر آن لو رفته بود تصویر یک یوز ایرانی در بین خطوط و نقش و نگارهای سبز و قرمز بود. حسین شریفی در مصاحبه اخیرش بدون اشاره به اخبار و شایعات در مورد لوگوی جدید پاسخ دهد تنها اعلام کرد که: «در این طرح‌ها از المان‌های مدنظر ما هم باید استفاده شود. پس از ارائه لوگوها به فدراسیون آنها را مورد بررسی قرار می دهیم و نظرسنجی مردمی می گذاریم تا بتوانیم به جمع‌بندی برسیم. مسئله این است که ما تا 9 فروردین 1401 که در این روز تیم ملی کشور ما آخرین بازی خود را در دور مقدماتی جام جهانی  در مقابل لبنان برگزار می کند باید با همین لوگو مسابقات را به پایان برسانیم. ان‌شاالله پس از این تاریخ در خصوص تغییر لوگو اقداماتی را انجام می‌دهیم.»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.