هویت بصری آپولوتایر: با شعار «پیشرفت رانندگی؛ در کنار هم» رونمایی شد

آپولوتایر از هویت بصری جدید برند خود با شعار «پیشرفت رانندگی؛ در کنار هم» رونمایی کرد. اینطور که گفته می شود، هویت بصری آپولوتایر قرار است در پنج سال آینده مسیر این برند را تعیین نماید.

هویت بصری آپولوتایر

مالکیت دو برند آپولو و وردشتاین در اختیار این شرکت قرار دارد. آن‌ها در هدف‌گذاری جدید خود به مسائل جامع‌تری مثل قدرت نوآوری در تجارت و جامعه‌ و پرورش فرهنگی فراگیر در مصرف توجه ویژه‌ای دارند.

این چشم‌انداز یا استراتژی جدید، با اعتقاد بر اینکه پیشرفت باید به صورت فعال‌ و جهانی در دسترس باشد، شکل گرفته است. به همین خاطر است که شرکت آپولوتایر با ساخت لاستیک‌های جدید خود قصد دارد ابزارها، پشتیبانی‌ها و پتانسیل‌ موجود را به دنیا ارائه دهد.

نیراج کانوار، معاون‌ارشد مدیرعامل درمورد هویت بصری آپولوتایر گفت: «صنعت ما با تغییرات گسترده‌ای مواجه شده است، به عقیده ما زمان آن فرا رسیده که  با افزایش تحول در زمینه‌های اصلی کسب‌وکار، رو به ساخت یک هویت جدید بیاوریم. ما باید این تغییرات و جاه‌طلبی را برای پیشرفت بپذیریم تا شرکت مان بر پایه‌های محکمی بنا شود. خلاقیت و انرژی درون‌سازمانی مهم‌ترین نیاز برای آینده ماست.»

هویت بصری فعلی آپولوتایر
هویت بصری فعلی آپولوتایر

اگرچه لوگو محصولات وردشتاین و آپولوتایر تغییر نخواهد کرد، اما تحول در برند مادر هویت جدیدی به این شرکت خواهد بخشید. به این صورت که میراث وردشتاین در اروپا حفظ شده و مشتری در تشخیص اصالت محصولات آپولو سردرگم نخواهد شد.»

چشم‌انداز پنج ساله شرکت آپولوتایر

چشم‌انداز پنج ساله این شرکت بر اساس پنج محور اجرا می‌شوند که عبارتند از: دیجیتال‌سازی، فناوری و نوآوری، مردم، برندینگ و توسعه پایدار. سرعت بخشیدن به فناوری‌هایی مثل «خودران و ارتباطات» به هویت بصری آپولوتایر این امکان را می دهد که از این تغییرات به نفع خود استفاده کند. به این ترتیب در آینده نه چندان دور ما شاهد تمرکز بر فناوری خودران، خودروهای برقی و حتی استفاده از واقعیت مجازی در این کمپانی خواهیم بود. از طرف دیگر فرهنگ سازمانی به‌گونه‌ای تغییر کرده که شایسته تقویت دو برند اصلی آنها باشد.

از دیگر اهداف اساسی آپولوتایر می توان به کاهش ضایعات ، حمل و مصرف کالاها در کنار استفاده از منابع تجدیدپذیر و حذف کربن از روند تولید اشاره کرد.

هویت بصری آپولوتایر توسط شرکت جونز نولز ریچی «Jones Knowles Ritchie» به سبک خلاقیت‌محور طراحی شده است. استودیو اصلی آنها در شهر لندن است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.