50 بسته بندی کنسرو لوبیا به مناسبت سالگرد کمپانی Heinz Beans

آژانس تبلیغاتی جونز ناولز ریچی (Jones Knowles Ritchie) در لندن کمپین پنجاهمین سالگرد Heinz Beans هاینز بینز را تشکیل داده است که آنچه لوبیا برای افراد مختلف از طریق طراحی های گوناگون معنا می دهد را به تصویر می کشد. کمپین شامل تعدادی بسته بندی محدود، در کنار یک کافه در خیابان آکسفورد لندن و یک ویترین از فروشگاه می باشد.

50 نوع تکراری از قوطی ها به همراه اسامی با جملات “لوبیا به معنای دوست های نزدیک” تا “لوبیا به معنای تخم مرغ” روی آنها وجود دارد.

همچنین 50 قوطی کنسروی با امضای Maurice Drake موریکو دریک-همان شخصی که شعار این برند را در دهه 1960 داد- برای استفاده در امور خیریه  در معرض فروش گذاشته شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.