4000 بسته بندی دست ساز از جنس الیاف مصنوعی

Corner Shop نام پروژه‌ای‌ست که توسط خانم Lucy Sparrow هنرمندی بریتانیایی در لندن به انجام رسیده است. این پروژه در رابطه با تبدیل یک “مغازه متروکه” به یک نمایشگاه هنری بود. در این نمایشگاه 4000 محصول دست ساز از جنس الیاف مصنوعی نظیر پشم، نمد و پارچه به نمایش گذاشته شده است. تمامی اجناس دقیقاً به شکل بسته‌بندی اجناس اصلی ساخته و ارائه شده‌اند. از محصولات ساخته شده می‌توان به چیپس، مجلات، شکلات، غذاهای یخ شده، کنسروها و حتی دستگاه پول شمار مغازه اشاره کرد. خانم Lucy Sparrow به مدت 7 ماه برای انجام این پروژه زمان صرف کرد و در ابتدا برای فراهم کردن هزینه‌های آن از سایت Kickstarter کمک گرفت. این نمایشگاه به مدت یک ماه برگزار گردید و اجناس آن نیز در سایت Corner Shop به صورت آنلاین نیز به فروش رسید. بسته‌بندی بدین شکل برای برخی محصولات ایده جالبی به نظر می‌رسد. با ما همراه باشید تا برخی از تصاویر این مجموعه را ببینیم:

pack a  pack b  pack c  pack d  pack e  pack f  pack g  pack h
pack hhh  pack j  pack k

_dsc5662  _dsc5843  _dsc5848  _dsc5911  _dsc5918  dsc_0509-2  dsc_0678-33  dsc_1529  photo  postcard7  rook-005  rook-013

منبع 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.