لوگو جام جهانی زنان
لوگو جام جهانی زنان

لوگو جام جهانی زنان ۲۰۲۳

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) بطور رسمی از لوگو و هویت بصری رقابت‌های جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۲۳  رونمایی کرد. این رویداد جهانی به میزبانی مشترک استرالیا و نیوزلند با شعار “Beyond Greatness” برگزار خواهد شد. ایده اصلی لوگوی جدید جام جهانی زنان در قالب دایره‌ای شکل گرفته از ۳۲ مربع رنگی متمرکز و گرداگرد آیکون فرم توپ فوتبال طراحی شده است که تعداد آن الهام گرفته شده از تعداد تیم‌های شرکت کننده و نوع ترکیب آنها نیز به گرد هم آمدن انسان‌ها به بهانه ورزش فوتبال اشاره دارد.

لوگو جام جهانی زنان ۲۰۲۳

 لوگو جام جهانی زنان
لوگو جام جهانی زنان

ترکیب رنگ لوگوی جدید از مناظر و فضاهای  پر جنب و جوش و رنگ‌های غنی دو کشور میزبان سرچشمه گرفته شده است. شعار مسابقات “FIFA WOMEN’S WORLD CUP” به همراه فرم ساده خطی جام قهرمانی مسابقات در زیر عنصر اصلی مجموعا در یک فضای مستطیلی ایستاده به رنگ مشکی محاط شده‌اند و مخفف نام دو کشور میزبان “AU” و “NZ” به همراه سال برگزاری رویداد “ ۲۰۲۳  ” در دل دو مربع آبی و سبز که روی هر یک پترن هنری مربوط به استرالیا و نیوزلند نقش بسته در قسمت پایینی قاب لوگو به چشم می‌خورند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدیدی از فیلم Logan منتشر شد