16مین مسابقه بین المللی دیزاین نشان سینه 2020 Stereohype

16مین مسابقه بین المللی دیزاین نشان روی سینه ( بج) از تمامی طراحان و هنرمندان دنیا دعوت کرده است تا با ارسال طرح های تازه خود در این مسابقه شرکت کنند.
این مسابقه در دو دسته نشان تنها (Single Badge) و مجموعه‌ای از ۴ (Sets of 4 ) برگزار می شود.
شرکت در این مسابقه رایگان است و هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد. همچنین این مسابقه ۶ جایزه که شامل ۵ جایزه اصلی و یک جایزه ویژه می باشد دارد.
این مسابقه مربوط به سایت stereohype.com در کشور انگلستان است که در زمینۀ تولید و فروش این محصولات فعالیت می‎کند.
رقابت Stereohype در اکتبر ۲۰۰۴ توسط آگاته ژاكیلات و تومی ولاوشك از استودیوی طراحی چند رشته ای FL @ ۳۳ تاسیس شد و به عنوان یك بستر بین المللی برای استعدادهای در حال ظهور وجود دارد.این مرکز در سال ۲۰۱۴ Stereohype دهمین سالگرد تاسیس خود را با یک نمایشگاه بزرگ به عنوان بخشی از جشنواره طراحی لندن و به میزبانی کالج ارتباطات لندن (LCC) و دانشگاه هنر جشن گرفت. این نمایش محبوب به مدت ۸ هفته تمدید شد و اجرا شد.
مهلت ثبت نام: ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ ( ۳۰ شهریور )
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اینجا مراجعه کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.