‏ABC کتابی پر از حروف هیجان انگیز / Marion Arbona

ماریون آربونا (Marion Arbona ) تصویرگری اهل فرانسه است. او پس از دریافت مدرک دیپلم از مدرسه ملی هنر پاریس (در شاخه انیمیشن) به مونترئال کانادا نقل مکان کرد و فعالیت حرفه‌ای‌اش را به عنوان یک تصویرگر ادامه داد. وی در آنجا خود را وقف تصاویر و نقاشی‌های خیال انگیز کرد و گاهی نیز روی طرح های انیمیشنی کار می‌کرد. مجموعه زیر، کتابی است با عنوان ABC که شخصیت‌های سرگرم کننده‌ای دارد که در شکل و اندازه های حروف انگلیسی جای گرفته‌اند. این مجموعه‌ی جالب، با فرم‌های متنوع، ویژگی‌های مربوط به چهره و نیز اندام جالب کاراکترها که هم بلند و هم کوتاه است در نوع خود منحصر بفرد بشمار می‌آید. همچنین  ماریون علاوه بر تولید عروسک‌های ماتروشکا (عروسکهای چوبی) در زمینه‌های انیمیشن و کتاب‌های کودکان نیز فعالیت داشته است. در ادامه با روزرنگ همراه باشید تا آثار زیبای او را ببینیم:


 horoof-roozrang (6)  horoof-roozrang (5)  horoof-roozrang (4)  horoof-roozrang (3)  horoof-roozrang (2)  horoof-roozrang  01  horoof-roozrang (1) IMG_5891

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان جشنواره پوستر دست‌های مهربان