۱۰ نماد ورزشی‌که ارزش دیدن دارند

هنر گرافيك در بستر تاريخ هميشه در خدمت حكومت‌ها، مذهب و مردم بوده است، وقتى سخن از تاريخ مى آيد ابعاد مختلفى از آن است كه بايد خواند و ديد. بسيارى از اطلاعات و معلومات ما را معلم تاريخ است كه به ما مى‌آموزد. بخش مهمى از تاريخ معاصر تصويرى مى‌باشد نه نوشتارى. تاريخ گذشته است اما آثار آن، هم چون بناهاى باشكوه باستانى هنوز می‌درخشد، هنوز مى‌آموزد و هنوز خودنمايى مى‌كند. مجموعه‌ى پيش رو نماد‌هاى طراحى شده ورزشى مربوط به دوران اتحاد جماهير شوروى سابق مى‌باشد به نام دفاع و كار. در آن زمان حكومت برنامه‌هاى آموزشى و فرهنگى وسيعى براى همه‌ى مردم و همه ى سنين تدوين كرده بود و اداره‌اى به نام GTO مسئول اين سازماندهى بود. در سال ١٩٧٦، دویست‌و بیست میلیون نفر عضو اين سازمان بودند. اما اكنون چيزى كه از آن به جا مانده ورق‌هاى تاريخى و اين طراحى هاى قدرتمند مى‌باشند كه هنوز ارزش ديدن دارند. توجه کنید به نوع طراحی آناتومی که کاملا درست ساده‌سازی شده است و شخصیت سازی فوق العاده عالی که کاملا القای قدرت را به مخاطب می‌کند. طراح اين نمادهای گرافیکی آنتون مارينسكى (Anton Marinsky) طراح مقيم مسكو بود.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 72ca15047a78e7b4a322422f38badf4b

 

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.