یک برنامه عجیب برای خلق تصاویر عجیب تر!

یک ایستگاه رادیویی در هلند با خلق یک برنامه دست به حرکت عجیبی زده است. در این برنامه که الگوریتم هوش مصنوعى آن از صد ها تصاویر که گزارشگرهای آن گرفته اند استفاده می کند به خلق تصاویری خیلی عجیب و منزجر کننده می پردازید.

در پایگاه داده­های تصاویر آن گستره ای از تمام انواع تصاویر-سگ­ها و گربه­ها، شهرها، پوکمون(Pokemon) ، پنی و… استفاده شده است و حالا شما می­توانید با چنین شبکه تصویری بازی کنید و با دادن تصاویر یا پیش طرح هایتان، ایده­های خود را به توده­های رنگی زندۀ جذاب تبدیل کنید.

زمانی که شما یک چهره را می­کشید، این برنامه طرح شما را براساس پایگاه داده­های خود به آن چه قرار است یک تصویر فتورئالیستی باشد تبدیل می­کند. اما نتایج معمولا وحشتناک است، ترکیب تصاویر زنده با موهای تیره برای خلق تصاویر هیولاواری که شبیه به چهرۀ یک انسان است. شما هم می توانید در اینجا آن را امتحان کنید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اعلام منتخبین نمایشگاه مسابقه‌ی طراحی پوستر «زندگی سالمند دوستانه»