یک ایرانی در بین برگزیدگان هفدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تئاتر ژشوف لهستان 2020

اسامی برگزیدگان هفدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تئاتر ژشوف لهستان 2020 اعلام شد.

به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت برگزاری مسابقه، همزمان با مراسم افتتاحیه این رویداد ضمن اعلام اسامی برگزیدگان، نام یک طراح گرافیک ایرانی به نام محمد افشار نیز در بین برگزیدگان به چشم می خورد که جایزه دوم این دوسالانه را برای طراحی پوستر نمایش” اکتورز استودیو” از آن خود کرد. 

این دوسالانه توسط انجمن تئاتر واندا سیماژکوا  درسالن تئاتر شهر ژشوف لهستان برگزار می‌گردد. هدف از برگزاری این رقابت نمایش بهترین پوسترهای طراحی شده برای رویدادها و نمایش های تئاتر، اوپرا و نظیر آن در بین سال 2017 تا 2020 می باشد. نمایشگاه این دو سالانه از27 آگوست 2020 در سالن آمفی تئاتر واندا واقع در شهر ژشوف لهستان با اکران 100 پوستر فینالیست از آثار طراحان مطرح بین المللی در حال اکران و در ادامه اکران نمایشگاهی از 11 سپتامبر 2020 در ویلنیوس کشور لیتوانی برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده اسامی برندگان و سایت مسابقه اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.