یک ایرانی در بین برندگان مسابقه A’ Design Award ایتالیا

مسعود آقایی،  توانست در مسابقه A’ Design Award ایتالیا 2019 در بخش تبلیغات، بازاریابی و ارتباطات، جایزه معتبر این رقابت را کسب کند.

مسابقه A’ Design Award ایتالیا، بزرگترین و گسترده ترین رقابت طراحی بین المللی در سراسر دنیا ست که هر ساله طراحان، معماران، هنرمندان و شرکت‌های مختلف را از سرتاسر جهان به زیر یک سقف گردهم می‌آورد. تاکنون شرکت‌های مطرحی چون نایک Nike ، کوکاکولا Coca-Cola و سامسونگ Samsung در آن موفق به دریافت جایزه شده‌اند.

برندگان این دوره، در مهمانی مجلل شبانه در 28 جولای 2019 (7تیر 1398) در شهر میلان ایتالیا جهت دریافت جوایز حضور می یابند. همچنین، فضایی منحصر به فرد در نمایشگاه ” بهترین طراحی های سالانه” در کشور ایتالیا، به منظور نمایش برندگان اختصاص داده شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هویت تصویری «گالری آبان» / ايمان راد