گرگ گنده و خپله ماهی / گلريز گرگانى

پروژه امروز مربوط به تصویرسازی های کتاب گرگ گنده و خپله ماهی است که داستان كل‌كل‌هاى يك گرگ و ماهى خپل را به تصویر می‌کشد. این تصاویر توسط گلریز گرگانی با تکنیک اكولين (جوهر رنگى) و مداد اجرا شده و در نمايشگاهى تحت عنوان “تصاوير جديد از ايران” در تعدادى از شهرهاى دانمارك و سوئد به نمايش در آمده و جزو منتخبين نمايشگاه فرفره طلايى شانگهاى چين ٢٠١٦ نیز شده است. گرگانی درباره روند تصویرسازی این پروژه می‌گوید:

« وقتى داستان را خواندم برایم بسيار جذاب بود و به شدت درگير كاراكترها شدم. يك بار وقتى تا وسط هاى كتاب را كار كردم، به نظرم فضا آنقدر كه دلم ميخواست متفاوت نشد! و طراحى كتاب را از اول شروع كردم. اين كار باعث شد زمان كار دو برابر طول بكشد.»

گلریز گرگانی متولد ۱۳۶۲ تهران و دارای مدرک کارشناسی گرافیک و  ارشد تصویرسازی است که دیپلم تکمیلی۳ ( مولتی مدیا و موشن گرافیک) خود را از مدرسه هنرهای کاربردی ام.ژ.ام پاریس در سال 2010 دریافت کرده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.