گرافیک محیطی یک مجتمع تجاری در سیدنی / Studio 505

استودیو 505 و گروه بوکان درسال ۲۰۱۴ پروژه‌ی طراحی نام تجاری و گرافیک محیطی مجتمع تجاری استراند ملبورن (The Strand Arcade) را در شهر سیدنی استرالیا طراحی و اجرا کردند.
این ابتکار عمل که توسط صندوق سرمایه گذاری ISPT استرالیا به عنوان سهام دار اصلی این مجتمع صورت گرفت باعث تجدید حیات و دمیدن روحی تازه به این مرکز تجاری شد. مجتمع استراند بدلیل قرار گرفتن در یکی از خیابان های اصلی شهر یکی از نقاط پرتردد و مهم برای خرید به حساب می آید.
نام تجاری و علامت های طراحی شده برای این مجتمع، نشان‌دهنده چگونگی ارتباط نقاط مختلف این فضا شده است به گونه ای که  این ارتباط بر روی نمای معماری جدید  آن تاثیر گذاشته و آن را ارزشمندتر نیز کرده است. در ادامه مطلب به تماشای تصاویر این پروژه خواهیم رفت.

Screen Shot 2016-02-08 at 8.54.23 AM

گرافیک محیطی-روزرنگ (1)  گرافیک محیطی-روزرنگ (2)  گرافیک محیطی-روزرنگ (3)  گرافیک محیطی-روزرنگ (4)  گرافیک محیطی-روزرنگ (5)  گرافیک محیطی-روزرنگ (6)  گرافیک محیطی-روزرنگ (7)  گرافیک محیطی-روزرنگ (8)  گرافیک محیطی-روزرنگ (9)  گرافیک محیطی-روزرنگ image  image-  image-tfools  image-tools

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طبیعت در طبیعت؛ بسته بندی‌های خلاق آینده