گرافیک محیطی یک فروشگاه اسپانیایی در آلمان

استودیوی اسپانیایی ماسک‌اسپیسیو (masquespacio)  جدیدترین پروژه‌ی خود را در شهر کلن آلمان به منظور طراحی هویت بصری فروشگاه‌های زنجیره‌ای “سولرا” (solera ) انجام داده است.
این فروشگاه‌ها متعلق به یک کار آفرین به نام  پپا باسکون  (pepa bascón)  است که بیست سال پیش تصمیم گرفت تا در جستجوی ماجراهای جدید به این شهر نقل مکان نماید. او پس از یک تجربه‌ی طولانی در صنعت مهمان نوازی و هتل داری، تمایل پیدا کرد که فروشگاه‌هایی برای فروش برخی از محصولات اصلی کشورش یعنی اسپانیا در مرکز شهر کلن راه‌اندازی نماید و در این فروشگاه‌ها نیاز رستوران‌های ایتالیایی و اسپانیایی شهر کلن را برآورده سازد. او ایده خود را با استودیوی ماسک‌اسپیسیو در میان نهاد و طراحی گرافیک محیطی این فروشگاه‌ها را به آنان سپرد که نتیجه کار را می توانید مشاهده کنید:

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
Forger
اپلیکیشن مجسمه سازی Forger را به صورت رایگان دانلود کنید