کیفیت در انیمیشن / احسان انصاری

«کیفیت در انیمیشن چیزی است که همیشه در تولید انیمیشن برایم جذاب است. فکر مي‌كنم یک انیماتور خوب، در ابتدا یک بازیگر تواناست. همیشه چالش های پیش رو در یک پروژه انیمیشن، بهترین اتفاق آن بوده است.

حضور در استودیو” گنبدکبود” یکی از اتفاقات مهم فضاي کار حرفه ای ام بوده است. شروع همکاری ام با این استودیو با ساخت تیزرهای تبلیغاتی همراه بود. نگاه ایده آل گرایانه همکارانم در این زمینه همیشه رسیدن به کیفیت بالا را در پی داشته است.

غالبا سفارش دهندگان تیزرهای تبلیغاتی انتظار کیفیت در انیمیشن بالایی دارند ضمن اینکه این آثار در زمان کوتاهی تولید می شوند. همین ويژگي ها باعث شده اند پروژه های متنوع در زمانی کوتاه تولید کنیم. این آزمون و خطاها کمک زیادی کردند تا تجربیاتم در زمینه متحرک سازی و طراحی کاراکتر را گسترش دهم که در تولید و ساخت سریال ها بسیار مفید بودند.»

” احسان انصاری” متولد۱۳۶۲ است و در هنرستان صداوسیما گرافیک خوانده. از سال ۹۰ به عنوان سرپرست بخش متحرک سازی و طراح کاراکتر استودیو گنبدکبود فعالیت دارد اما پیش از اين و از سال ۸۰ با پروژه های گوناگون همکاری داشته است. او همچنین برنده دو دیپلم و یک تندیس افتخار از خانه سینما است.

کیفیت در انیمیشن کیفیت در انیمیشن کیفیت در انیمیشن کیفیت در انیمیشن  انیمیشن  انیمیشن  انیمیشن  انیمیشن کاراکتر کاراکتر کاراکتر کاراکتر کاراکتر کاراکتر

 

نام پروژه: روبی و جوجه ها
کارگردان: بابک و بهنود نکویی
سرپرست متحرکسازی: احسان انصاری
نوع پروژه: سریال تلویزیونی
سفارش دهنده: شرکت فرهنگی هنری صبا

نام پروژه: روبی و جوجه ها
کارگردان: بابک و بهنود نکویی
سرپرست متحرکسازی: احسان انصاری
نوع پروژه: سریال تلویزیونی سفارش دهنده: شرکت فرهنگی هنری صبا

ن

ام پروژه: پاکت پ ستیکی پیلگون
کارگردان: بابک و بهنود نکویی
متحرکسازی: احسان انصاری
نوع پروژه: تیزر تبلیغاتی
سفارش دهنده: کارخانه پیلگون

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی از پوستر سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر