کمپین جالب استفاده از كلاه ايمنى

شركت آمريكايي nutcase، تولید کننده کلاه و لوازم یمنی، در نوامبر ٢٠١٦ با کمک آژانس تبلیغاتی the community کمپین جالبی براى استفاده از كلاه ايمنى اجرا کرده است. در این کمپین که با شعار «کلاه ایمنی محافظت می کند ما را از هر چیز » اکران شده بر اهميت و استفاده از كلاه ايمنى در هر شرايط عجیب و غریبی تاكيد شده است. صحنه حفظ يك شواليه توسط كلاه ایمنی در برابر آتش اژدها و يا يك شير درنده، نگه داشتن يك سامورايي در برابر حمله نينجا و يا حفظ يك غواص از بلعيده شدن توسط هشت پای غول پیکر، در پوسترهای ارائه شده این کمپین، علاوه بر سرگرم کردن، مخاطب را با تاریخ و سمبل های افسانه ای درگیر می کند و به نوعی ادای احترام خاصی نسبت به کلاه در بیننده ایجاد می کند. مدير هنرى این پروژه Fernando Reis, Guilherme و مدیر ارشد خلاقیت آن Joaquín Mollá و  José Mollá بوده است.

dragon_3000  lion_3000  ninja_3000  octopus_3000

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه بین‌المللی دعوتی Questioning the Bomb / حضور چهار طراح ایرانی