کمپین تبلیغاتی هیوندای در عربستان به مناسبت مجاز کردن رانندگی بانوان

بنا به درخواست دولت عربستان و اشاره به اینکه زنان برای اولین بار اجازه به رانندگی پیدا کردند و همچنین آگاه سازی به بیماری سرطان سینه در این ماه، هیوندای از آژانس تبلیغاتی FCB خواست تا یک کمپین تبلیغاتی راه اندازی کنند. هیوندای از آنها خواست تا ارتباطی بین این دو موضوع پیدا کنند و آن را در غالب بصری پیاده سازی کنند چرا که این دو موضوع در عربستان برای زنان بسیار مهم شده است. با تاکید بر موضوع امنیت و سلامتی، ایده پوستر این را مطرح می کند که باید قدم به قدم برای پیشگیری آگاه بود تا برای حوادث غیر مترقبه آماده باشید.

آگاهی زودهنگام از بیماری باعث می شود پیشگیری های لازم صورت گیرد و از عواقب بد آن جلوگیری شود. در بخشی از پیاده سازی این کمپین، موسسه Female Empowerment در عربستان نیز ما را همراهی نمود. ایده اولیه این کار وقتی با سفارش دهنده مطرح شد به سرعت مورد پذیرش قرار گرفت، همانطور که مطرح شد این موضوع برای عربستان حائز اهمیت بود. برای تبلیغات هم کمپانی BPN در سطح کشور حامی هیوندای شد تا در تمامی مدیا ها آن را پیاده سازی کنند. این یک نمونه قدرتمند شراکت بین سفارش دهنده و آژانس تبلیغاتی است تا یک فرصت خوب را برای یک دلیل مهم فراهم کند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.