کمپین تبلیغاتی خمیربازی Playdoh در فرانسه

برای یک کمپین تبلیغاتی خمیر بازی Playdoh در فرانسه، آژانس DDB پاریس، هنرمندان خلاق خود را با خمیر بازی کودکان رها کرد که نتایج زیبایی را به همراه داشت.

هر مؤلفه از کمپین “World of Play-Doh” شامل متن، جمله تبلیغاتی و لوگو است. این کمپین حول این مسئله شکل گرفته است که کودکان، جهان Play-Doh خودشان را می‌سازند که در آن هر چیزی ممکن است، حتی اگر در کل با قوانین جهان در تعارض باشد. آثار نهایی خلق شده توسط کودکان و هنرمندان بعد از بازسازی،  توسط عکاس فرانسوی، Marc Da Cunha Lopes  عکاسی شد.

اگرچه طرح ها طوری طراحی شده بود که سبک و رنگ جذابی برای کودکان داشته باشد، اما به نوعی به اینکه والدین آن‌ها را نیز درگیر کند توجه شده بود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدید انیمیشن Kengan Ashura