The dieline Awards
The dieline Awards

کسب جایزه برنز مسابقه بسته بندی The dieline Awards برای استودیو دیز

استدیو دیز با پروژه ی بسته بندی انرژی بار با قابلیت فیلترهای اینستاگرام موفق به کسب جایزه برنز – رتبه سوم مسابقه معتبر بسته بندی The dieline Awardsدر بخش محصولات غذایی – کانسپت شد.

The Dieline یکی ازبزرگترین مسابقات بسته بندی دنیا است و در طول ۱۱ سال گذشته بهترین بسته بندی های دنیا را شناسایی و معرفی کرده است و همچنین به آگاهی بخشی در مورد اهمیت بسته بندی در برندینگ می پردازد.

هدف و ماموریت این مسابقه شناخت نوآوری، تلاش طراحان در زمینه بسته بندی و برندینگ برای ایجاد راه حل در عصر حال و آینده است.
این مسابقه در پنج بخش برگزار می شود و در نوع خود یکی از بزرگترین مسابقات بسته بندی است که همواره به ایجاد جامعه ای از طراحان بسته بندی می پردازد و به عنوان منبعی مهم از نمایش بهترین بسته بندی های دنیا به شمار می آید.

از ملاک های مهم داوری این مسابقه میتوان به خلاقیت، نوآوری، اجرا، ساختار و قابلیت عرضه در بازار اشاره نمود.

مشاهده پروژه استدیو دیز در سایت The dieline

مشاهده برندگان دیگر

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر نمایش کله پوک ها