چگونه باید هویت بصری خود را ارائه کنیم؟

لوگو یا هویت بصری شما منحصر به فرد و خلاقانه است. ایده و رنگ‌هایش عالی هستند، اما به نظر می‌رسد خیلی‌ها از آن در پورتفولیو (Behance)،  شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها بازدید نمی‌کنند و حتی خیلی کم در باره آن نظر می‌دهند. تا حالا فکر کردید چرا؟ چرا  بعضی طرح‌ها هزاران بار لایک می‌شود، به اشتراک گذاشته می‌شود و نظر داده می‌شود اما طرح شما به این صورت نیست. این اتفاق شاید به این معنی باشد که طرح شما خیلی خوب نیست؛ اما با این فرض که طرح شما عالی‌ است چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟
در جهانی که ما زندگی می‌کنیم، هرروز با هزاران ایده دیزاین، اید‌‌ه‌های مختلف یا یکسان روبرو هستیم اما چیزی که بسیار مهم است نحوه ارائه‌ی خیلی خوب است. همانطور که شما برای متقاعد کردن مشتری و سفارش دهنده در رابطه با طراحی لوگوی خوب خود و یا بروشورهای جالبی که تهیه کردید، تلاش می‌کنید، باید به همان طریق مخاطبین و مشتری‌های احتمالی و مجازی خود را نیز متقاعد کنید. ایده خودتان را به صورت بصری ارایه دهید. اینکه شما چگونه به این لوگو رسیده‌اید و  چه روند فکری‌ای را دنبال کرده‌اید، منبع الهام شما چه بوده است. چرا، چگونه و از  کجا به این ایده رسیده‌اید… تمام این‌ها اطلاعات ارزشمندی هستند که اولا حرفه‌ای بودن شما را نشان می‌دهد و دوما نشان می‌دهد که چه مقدار برای کارتان اهمیت قائل هستید و عاشق کارتان هستید و می خواهید با استعداد خود بر دیگران تاثیر بگذارید. این کار باعث می‌شود که شما سهم بیشتری از تحسین و توجه مردم را به سمت خود جلب کنید و نهایتا مشتری‌های بیشتری نیز جذب شما شوند!
این را امتحان کنید و مطمئن باشید که قطعا به کارتان رونق خواهد بخشید. نگاهی به مثال های زیر بزنید یا بر روی لینک آنها کلیک کنید تا به صورت کامل آنها را ببینید.

Diker Bau | Ramin Nasibov

diker-brau-2_001  diker-brau1  diker-brau3  diker-brau4  diker-brau5  diker-brau6

Fresh | Emanuel Westdorp

fresh-1_001  fresh-4  fresh-3  fresh-2

The Moka Pot Identity | Kevin Kurtovich

the-moka-pot-identity-1 the-moka-pot-identity-2 the-moka-pot-identity-6  the-moka-pot-identity-5  the-moka-pot-identity-4  the-moka-pot-identity-3_001

The Roar | Nuray Nuri

the-roar-1

TO BAZAKI (Greek word. reads The Vazaki = the jar) | George Probonas

to-bazaki-1

to-bazaki-13 to-bazaki-12 to-bazaki-11 to-bazaki-10 to-bazaki-9_001 to-bazaki-8 to-bazaki-7 to-bazaki-6_001 to-bazaki-5 to-bazaki-4 to-bazaki-3_001 to-bazaki-2

QP Restaurant Identity | The Comeback, Yiorgos Yiacos, Dimitris Kanellopoulos

qp-restaurant-identity-12 qp-restaurant-identity-11 qp-restaurant-identity-10 qp-restaurant-identity-9 qp-restaurant-identity-8 qp-restaurant-identity-7 qp-restaurant-identity-6  qp-restaurant-identity-5  qp-restaurant-identity-4  qp-restaurant-identity-3

VIVA.VO | Vasilis Magoulas

vivavo-8  vivavo-7  vivavo-6  vivavo-5_001  vivavo-4  vivavo-3_001  vivavo-2  vivavo_001

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کتاب «خطوط تفننی در ایران»