چراغ‌های هوشمند ترافیک شما را سرگرم خواهد کرد!

از آن جا كه هيچ كس دوست ندارد پشت چراغ هاى ترافيكى صبر كند، شركت اسمارت تصميم به ابتكار تازه‌اى گرفته است. آن‌ها در منطقه‌‌اى در ليسبون پرتغال، يك دخمه‌ى كوچك در كنار خيابان ايجاد كرده‌اند براى كسانى كه منتظر چراغ سبز هستند. بدين گونه كه از عابرين خواسته مى‌شود كه حركات مورد علاقه‌ى خودشان را در داخل دخمه‌ى كوچك انجام دهند. اين حركات به شكل واقعى در نقش آدمك چراغ ترافيك نمايش داده مى‌شود و باعث انبساط خاطر و سرگرم شدن منتظرين مى‌شود.

ايده‌ى اين پروژه علاوه بر سرگرم كردن مردم،ايجاد يك منطقه‌ى امن شهرى نيز بوده چرا كه اسمارت معتقد است اين قسمت از شهر جزو خطرناك ترين منطقه‌هاى شهرى مى‌باشد و از طريق اين ايده مى‌توان 80٪ از عابرين را پشت چراغ قرمز متوقف كرد.
در ادامه‌ى مطلب مى‌توانيد پشت صحنه‌ى و ویدئوی مراحل نصب و راه اندازى اين پروژه را مشاهده كنيد.

Dancing-Traffic-Light

dancing-street-light-designboom-02  dancing-street-light-designboom-03  3-smarts-dancing-traffic-light-manikin
Screen-Shot-2014-09-16-at-8.04.48-PM-990x500 shutterstock_106380740-e1412265708478 SMART-Car-Dancing-Traffic-Light-1 SMART-Car-Dancing-Traffic-Light-3 smart-dancing-traffic-light-3 smart-dancing-traffic-light00

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.