پوستر فیلم Siberia

پوستر فیلم مورد انتظار عاشقانه، جنایی و اکشن Siberia (سیبری) با نقش‌آفرینی کیانو ریوز، به‌صورت اختصاصی از سایت کلایدر منتشر شد. نگارش فیلمنامهٔ این فیلم بر عهدهٔ اسکات بی. اسمیت، نامزد دریافت جایزهٔ اسکار انجام شده و کارگردانی این فیلم را میتو راس بر عهده داشته است؛ معروف‌ترین فیلم متیو راس، فیلم معمایی Frank & Lola (فرانک و لولا) است که در سال ۲۰۱۶ اکران شد و نمرات نسبتاً خوبی را از منتقدان دریافت کرد. بازیگر اصلی فیلم Siberia، کیانو ریوز است و وی نقش شخصیتی را ایفا می‌کند که تاجر الماس است و طی اتفاقاتی بر سر یکی از معاملاتش در روسیه به مشکل برمی‌خورد و درگیر تیراندازی شدیدی می‌شود؛ معشوقهٔ وی نیز در این میان حضور دارد و شخصیتی که کیانو ریوز نقش آن را ایفا می‌کند، می‌بایست هوای معشوقه‌اش را نیز داشته باشد.

پوستر فیلم Siberia به‌خوبی نشان‌دهندهٔ کلیت ماجرا است؛ تفنگ در دست کیانور ریوز نشان می‌دهد باید منتظر فیلمی هیجانی و اکشن باشیم و همچنین اشارهٔ کنایی به این موضوع که شخصیت اصلی داستان نمی‌تواند به الماس فکر نکند و احتمالاً در دوراهی سختی قرار خواهد گرفت. این پوستر را در پایین مشاهده می‌کنید:

آنا اولارو، پاشا دی. مینچیکووف، مالی رینگوالد و ورونیکا فرس، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Siberia حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم در تاریخ ۱۳ جولای (۲۲ تیرماه) توسط کمپانی سابان فیلمز اکران خواهد شد.

گفتنی است فیلم John Wick: Chapter 3 (جان ویک: بخش ۳) قرار است در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸) روی پرده‌ٔ سینما برود. لاینزگیت در صفحه رسمی توییتر این فیلم اعلام کرده بود که لارنس فیشبرن در نقش پادشاه باوری، لنس ردیک در نقش کارون و ایان مک‌شین در نقش وینستون، برای نقش آفرینی دوباره در این فیلم بازمی‌گردند. آسیا کیت دیلون در نقش قاضی، مارک داکاسیوس در نقش زیرو، جیسون منتزوکس در نقش مرد تیک تاک و آنجلیکا هیوستون در نقش کارگردان، از جمله بازیگران جدیدی هستند که حضور آن‌ها در فیلم جدید تأیید و اعلام شده است. با این حال، اطلاعات بیشتری از نقش این بازیگران منتشر نشده است؛ اما با توجه به نام شخصیت‌ها می‌توان انتظار شخصیت‌های جالب و متفاوتی را در فیلم داشت. چاد استاهلسکی برای کارگردانی و دریک کولستاد برای نوشتن فیلمنامه فیلم John Wick: Chapter 3 که پیش از این در دو قسمت قبلی فیلم جان ویک همکاری کرده بودند، بازگشته‌اند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نجابتی: علم ارتباط بصری در طراحی و تولید پیام باید مدنظر قرار گیرد