پوستر فیلم Midway

فیلم Midway قرار است یکی از نبردهای بزرگ جنگ جهانی دوم را به تصویر بکشد و کارگردانی آن بر عهده رولاند امریش خواهد بود و حال اولین پوستر رسمی این فیلم منتشر شده است.

تقریباً شش ماه شد که خبری از جدیدترین پروژه رولاند امریش، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کنندهٔ آلمانی سینمای هالیوود، نبود؛ فیلم جدید این کارگردان، فیلمی جنگی و حماسی با عنوان Midway (میدوِی) خواهد بود و حال با نزدیک شدن به تاریخ اکران جهانی فیلم در ماه نوامبر، اولین پوستر رسمی این فیلم منتشر شده است.

فیلم Midway داستان نبرد دریایی میدوِی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در سال ۱۹۴۲ اتفاق افتاد و در طی آن یک نبرد دریایی سرنوشت‌ساز و بسیار بزرگ بین ارتش ایالات متحده آمریکا با امپراتوری ژاپن را شاهد بودیم. این نبرد دریایی حدود سه روز طول کشید که در طول آن حدود ۳۰۵۷ نفر از نظامیان ژاپنی و حدود ۳۰۷ نفر از آمریکایی‌ها کشته شدند. در سال ۱۹۷۶، یک اقتباس سینمایی دیگر و بسیار پرهزینه از این نبرد توسط شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) تولید و منتشر شد که در این فیلم بازیگران مطرحی چون چارلتون هستون، هنری فوندا، جیمز کابرن، گلن فورد و هال هالبروک حضور داشتند و به‌ایفای نقش پرداختند.

فیلمنامهٔ فیلم Midway را وس توک نوشته است و شرکت فیلمسازی Centropolis Entertainment رولاند امریش، هارالد کلوسر و مارک گوردون، تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود. رولاند امریش بیشتر برای کارگردانی فیلم‌هایی چون The Patriot (میهن‌پرست)، فیلم Independence Day (روز استقلال)، فیلم Godzilla (گودزیلا) و فیلم 2012 شناخته می‌شود.

فیلم Midway قرار است در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸) روی پرده‌ٔ سینما برود.منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ماجراجویی های کوچک و بزرگ یک گربه گمشده در جنگل / Alena Tkach