پوستر فیلم ترسناک نفرین لالورونا (The Curse of La LIorona )

نیو لاین سینما پوستر رسمی فیلم ترسناک جیمز وان به اسم The Curse of La LIorona را منتشر کرده که براساس قطعه موزیک مکزیکی به همین اسم است.

جیمز وان، تولید کننده فرنچایز Conjuring، این فیلم را ساخته که داستان مددکاری اجتماعی به اسم آنا گارسیا در سال ۱۹۷۳ در لس‌آنجلس است که شروع به جستجو در یکی از پرونده‌هایش می‌کند و متوجه نیروی ماوراء طبیعی می‌شود که به نیرویی که خانواده‌اش را می‌ترساند، شباهت دارد. وقتی این موجود، La LIorona، خودش را به او می‌چسباند و تا بچه‌های او را تسخیر نکند، متوقف نمی‌شود، از یک درمانگر محلی کمک می‌گیرد.

مایکل چاوز (Michael Chaves) این فیلم را کارگردانی کرده و میکی دوتری (Mikki Daughtry) و توبیاس ایاکانیس (Tobias Iaconis) آن را نوشتند و جین-لین کینچن (Jaynee-Lynne Kinchen)، رومان کریستو (Roman Christou)، لیندا کاردلینی (Linda Cardellini)، پاتریشیا ولاسکوز (Patricia Velasquez)، شان پاتریک توماس (Sean Patrick Thomas) و ریموند کروز (Raymond Cruz) بازیگران این فیلم هستند.

علاوه بر وان، گری دوبرمن (Gary Dauberman) و امیل گلدستون (Emile Gladstone) و مایکل کلیر (Michael Clear) تهیه‌کنندگان اجرایی کار هستند.

فیلم The Curse of La LIorona نوزدهم آوریل ۲۰۱۹ اکران می‌شود.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جشنواره تصویرسازی لندن 2019