پوستر فیلم«کله سرخ» در رقابت بین المللی گرافیک دیزاین تایوان

پوستر فیلم «کله سرخ» با طراحی سعید فروتن به مرحله نهایی هفدهمین رقابت بین المللی گرافیک دیزاین تایوان رسید.

به گزارش روزرنگ، پوستر فیلم «کله سرخ»به کارگردانی کریم لک زاده به مرحله نهایی هفدهمین رقابت بین المللی گرافیک دیزاین تایوان رسید. فروتن با اشاره به این‌که برای طراحی این پوستر از فضای بصری و روند کلی داستان فیلم ایده گرفته است گفت: پروسه طراحی پوستر برای من مانند ترجمه بصری سوژه سفارشی است.
او ادامه داد: در این پوستر از تکنیک چاپ دستی برای خلق تصویر استفاده کردم و این کار به من امکان داد تا فضای کلی فیلم را در یک قاب دو بعدی منتقل کنم.

فروتن تاکید کرد: تکرار شدن سر شخصیت اصلی در پوستر به نوعی ارجاع روند داستان شخصیت اصلی فیلم است.
وزارت امور اقتصادی کشور چین بار دیگر میزبان برگزاری رقابت بین المللی گرافیک دیزاین تایوان ۲۰۱۷ شد. این رقابت توسط سازمان بهره وری چین با همکاری انجمن جهانی طراحی ico-D و انجمن صنفی طراحان گرافیک چین، ژاپن و تایوان در حال برگزاری است.

فیلم سینمایی «کله سرخ» به نویسندگی و کارگردانی کریم لک زاده از دهم آذرماه در سینماهای هنروتجربه اکران خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
منتخبین شانزدهمین دوسالانه بین المللی پوسترهای تئاتر ژشوف (رقابت هنرمندان جوان)