پوستر جشنواره جام جم رونمایی شد

پوستر جشنواره جام جم شامگاه جمعه یازدهم اسفند، رونمایی شد.

در این برنامه که با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه سیما پخش می شد در برنامه یک ساعته با دعوت از محمد احسانی دبیر جشنواره و گفت و گو با وی اهداف، برنامه ها و ضرورت های برگزاری جشنواره تولیدات تلویزیون را واکاوی شده و به پرسش های بینندگان و علاقمندان پاسخ داده شد.

دبیر چهارمین دوره جشنواره جام جم در این برنامه گفت: ما در این دوره در چهار بخش داوری داشتیم که بازه زمانی آن از اول 93 تا پایان تابستان 96را در برمی‌گرفت و به این ترتیب، بررسی آثار در طول سه سال و نیم ـ چهار سال در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویانمایی انتخاب بهترین آثار پخش شده از سال ۹۳ تا نیمه اول امسال را در دستور کار خود دارد. اختتامیه این جشنواره همزمان با میلاد مسعود بانوی دو عالم حضرت زهرا (س)، ۱۷ اسفند در مرکز همایش های بین المللی سیما برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تغییر لوگوی گوگل به یک بازی به مناسبت سالگرد تاسیس پونی اکسپرس