پوستر جدید فیلم It: Chapter 2

به‌تازگی برادران وارنر پوستر جدید و اختصاصی نمایشگاه کمیک کان سن دیگو فیلم It: Chapter 2 را منتشر کرده است.

ماه اردیبهشت امسال بود که سرانجام شرکت برادران وارنر و نیو لاین سینما اولین تیزر تریلر فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم) را منتشر کردند که حاوی اولین تصاویر رسمی این فیلم ترسناک مورد انتظار امسال و بازگشت دلقک شیطانی پنی وایز بود و مدتی پیش نیز شاهد انتشار تصاویر جدیدی از دنباله فیلم It (آن) بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از این فیلم ترسناک منتشر شده است. برادران وارنر امروز پوستر جدیدی از فیلم It: Chapter 2 را منتشر کرده که در واقع این پوستر، پوستر اختصاصی نمایشگاه کمیک کان سن دیگوی 2019 است که در این پوستر شاهد حضور پنی وایز هستیم. در روی این پوستر عبارت It Ends قابل مشاهده است که در حال حاضر مشخص نیست چه معنایی می‌تواند برای فیلم It: Chapter 2 داشته باشد و در پایین پوستر نیز چشم‌های پنی وایز قابل مشاهده است.

فیلم It: Chapter 2 برای اکران در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم براساس رمان‌های ترسناک استیون کینگ در دست ساخت است.

پوستر فیلم It: Chapter 2

منبع

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
چراغی بیفروز / استودیو چپ چین