پوستر جدید فیلم «کجا رفتی برنادت» / Where’d You Go, Bernadette

کمپانی Annapurna Pictures به‌تازگی تریلر و پوستر تبلیغاتی جدیدی را از فیلم کجا رفتی برنادت / Where’d You Go, Bernadette با بازی کیت بلانشت منتشر کرده است.

این فیلم که اکران آن برای ماه مارس سال آینده تنظیم شده، جدیدترین ساخته‌ی کارگردان ریچارد لینکلیتر فیلم Last Flag Flying (اهتزاز آخرین پرچم) و فیلم Everybody Wants Some!! (هر کسی یک چیزی می‌خواد) محسوب می‌شود.

داستان فیلم کجا رفتی برنادت براساس رمانی است که با همین نام و به نویسندگی ماریا سمپل نوشته شده است. فیلم Where’d You Go Bernadette داستان شخصیتی به نام برنادت فاکس (با بازی کیت بلانشت) را حکایت می‌کند؛ یک معمار و مادر یک خانواده. درست پیش از اینکه برنادت گوشه‌گیر شود و بعد از آن به همراه خانواده‌اش به یک تعطیلات خانوادگی بروند، گم می‌شود.

فیلم Where’d You Go Bernadette برای اکران در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) تنظیم شده است.

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«من تنها نیستم!» در آمستردام