پوستر جدید فصل سوم سریال دردویل/ Daredevil

مارول و نتفلیکس پوستر جدیدی از فصل سوم سریال Daredevil را منتشر کرده‌اند که این پوستر برای تبلیغ فصل سوم این سریال در نمایشگاه کامیک کان نیویورک امسال منتشر شده است. این سریال قرار است دارای پنل در این نمایشگاه باشد که انتظار می‌رود در طول آن اولین تریلر رسمی فصل سوم سریال Daredevil منتشر شود. در این پوستر شخصیت دردویل به‌همراه ویلسون فیسک قابل مشاهده است که این پوستر توسط پائولو ریورا، طراح کامیک، طراحی و منتشر شده است.

شبکه نتفلیکس و بخش تلویزیونی مارول با انتشار یک تیزر کوتاه اعلام کردند که فصل سوم سریال Daredevil در تاریخ ۱۹ اکتبر امسال (۲۷ مهر) منتشر خواهد شد. با این حال، اطلاعات بیشتری از جمله تعداد قسمت‌های فصل سوم این سریال در دسترس نیست. چارلی کاکس در نقش دردویل، وینسنت دن آفریو در نقش ویلسون فیسک، دبورا آن ول در نقش کارن پیج، الدن هنسون در نقش فاگی نلسون، جوآن ولی در نقش خواهر مگی (مگی مورداک)، ایمی راتبرگ در نقش مارسی استال، جفری کانتور در نقش میچل الیسون، جی علی در نقش راهول ندیم و ویلسون بتل، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Daredevil حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان مسابقه پوستر و طراحی هویت بصری تئاتر فجر