پوستر جدید ریبوت فیلم هل بوی (Hellboy )

پوستر جدیدی از ریبوت فیلم Hellboy (هل بوی) منتشر شده است.

وب‌سایت IGN به صورت اختصاصی پوستر جدیدی از این فیلم  را منتشر کرده است که مانند پوستر اول،  شاهد حضور شخصیت پسر جهنمی با بازی دیوید هاربر هستیم که هر دو عاج او کامل است و تاج آتشین نیز دیده می‌شود. در واقع در این تصویر او اننگ آن راما (Anung Un Rama) نام دارد که نام شیطانی او است. او در کودکی توسط نیروهای نازی به زمین آورده شده، اما متفقین جنگ جهانی دوم او را آزاد کردند و پس از آن او در گروهی به نام دیوان تحقیق و مقابله با نیروهای ماورا طبیعت ایالات متحده شروع به کار می‌کند. علاوه بر این، IGN اعلام کرد که اولین تریلر رسمی ریبوت فیلم Hellboy روز پنج شنبه این هفته منتشر خواهد شد.

دیوید هاربر در نقش پسر جهنمی، میلا یوویچ در نقش ملکه خونین، ایان مکشین در نقش پروفسور بروم، دنیل دای کیم در نقش بن دیمیو، ساشا لین در نقش آلیس موناهن، توماس هیدن چرچ در نقش لابستر جانسون، پنلوپه میچل در نقش جادوگر اعظم گانید، سوفی اوکوندو در نقش لیدی هیتون، الیستر پیتری در نقش لرد آدام گلارن و برایان گلیسون در نقش مرلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Hellboy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Hellboy برای اکران در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (۲۳ فروردین ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تایپ فیس «مهر» / علی و احسان جعفرپیشه