پوستر جدید دونالد ترامپ منتشر شد/ دیوار در راه است!

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در حساب اینستاگرامش پوستر جدیدی از خود منتشر کرد که روی آن عبارت “دیوار در راه است” نوشته شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه اینترنتی یو اس‌ای تودی نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حساب اینستاگرامش پوستر جدیدی با الهام از فیلم “بازی تاج و تخت” از خود منتشر کرد که روی آن عبارت “دیوار در راه است” نوشته شده است.

وی قبلا و همزمان با ازسرگیری تحریم‌ها علیه ایران، پوستری را با این مضمون، ولی با عبارت “تحریم‌ها در راه هستند” منتشر کرده بود. به دلیل اختلاف رئیس جمهور  آمریکا با دموکرات‌ها بر سر تامین بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک که ترامپ وعده آن را در زمان تبلیغات انتخاباتی داده بود، دولت آمریکا حدود سیزده روز است که تعطیل شده اس

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بسته بندی و هویت بصری یک کارخانه تولید عسل در برزیل