پوستر جدیدی از بازسازی فیلم Candyman

پوستر جدیدی از بازسازی فیلم Candyman منتشر شد.

در این پوستر شاهد قلابی آشنا هستیم که به عسل آغشته شده است. افزون‌بر این، تیزر کوتاهی از فیلم «کندی‌من» منتشر شده است و فردا مورخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه ۲۰۲۰) تریلر کامل آن پخش خواهد شد.

نسخه‌ی اصلی فیلم Candyman به کارگردانی برنارد رز در سال ۱۹۹۲ اکران شد و با اینکه نتوانست در حدواندازه‌ی آثار بزرگ ژانر وحشت ظاهر شود، اما به اثری ماندگار برای طرفداران فیلم‌های ترسناک کالت تبدیل شد. اکنون نسخه‌ی تازه‌ی فیلم علاوه‌بر اینکه نقش یک دنباله‌ی معنوی را ایفا می‌کند، بلکه به نوعی حکم یک ریبوت را برای بینندگان این نسل دارد. کندی‌من فردی بسیار خونسرد و درعین‌حال هیولایی بسیار سندگل بود. نسخه‌ی اصلی فیلم «کندی‌من» بر اساس داستانی با نام The Forbidden (ممنوعه) نوشته‌ی کلایو بارکر ساخته شد. این فیلم داستان دانشجویی را روایت می‌کند که برای پروژه‌ی پایان‌ترم روی افسانه‌های محلی کار می‌کند و ناگهان نظرش به‌سوی افسانه‌ی کندی‌من جلب می‌شود؛ افسانه‌ای درباره‌ی پسر سیاه‌پوستِ یک برده که یکی از دستانش برای مجازات بریده و با یک قلاب جایگزین می‌شود. در ادامه او را در عسل می‌غلطانند و با نیش بسیار زیاد زنبورها به قتل می‌رسانند. حالا هر کسی درون آینه نگاه کند و پنج‌بار کلمه‌ی کندی‌من را به زبان بیاورد، کندی‌من ظاهر می‌شود و کسی که نامش را صدا زده بود، می‌کشد.

در خلاصه‌ی داستان بازسازی فیلم «کندی‌من» آمده است که «فیلم تازه باری دیگر به محله‌ای بازمی‌گردد که این افسانه از آن‌جا آغاز شد؛ محله‌ای بازسازی‌شده که زمانی املاک مسکونی کابرینی-گرین در آن‌جا قرار داشت».

بازسازی فیلم Candyman برای اکران در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ (۱۲ ژوئن ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
15 بسته بندى برتر به انتخاب سايت downgraf را ببينيد