پوستر جدیدی از انیمیشن فروزن ۲

والت دیزنی اخیرا پوستر جدیدی از انیمیشن فروزن ۲ را منتشر کرده که در این پوستر شاهد حضور آنا و السا در یک جنگل مه آلود هستیم که در واقع در اولین تیزر تریلر این انیمیشن، این مکان را مشاهده کرده بودیم.

علاوه بر این، دیزنی اعلام کرد که دومین تریلر که احتمالا تریلر رسمی و کامل انیمیشن Frozen 2 خواهد بود، فردا در برنامه صبح بخیر آمریکا (Good Morning America) که با نام GMA نیز شناخته می‌شود، منتشر خواهد شد. علاوه بر این، پوستر بین المللی انیمیشن Frozen 2 نیز منتشر شده که تمرکز این پوستر نیز روی شخصیت آنا و السا است و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

جاش گد، کریستن بل، آیدینا منزل، جاناتان گروف، ایوان ریچل وود و استرلینگ کی براون، از جمله صداپیشگانی هستند که در انیمیشن Frozen 2 حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این قسمت را بر عهده خواهند داشت. مانند قسمت اول، جنیفر لی و کریس باک، کارگردانی دنباله انیمیشن Frozen را بر عهده دارند. همچنین آلیسون شرودر به جنیفر لی در نوشتن فیلمنامه این انیمیشن کمک کرده است. علاوه بر این، مستند Into the Unknown: Making Frozen 2 برای سرویس استریم دیزنی پلاس در دست ساخت است که این مستند سریالی به کار سخت و خیال پردازی تیم تولید برای ساخت و تولید یکی از مورد انتظارترین انیمیشن‌های تاریخ استودیوی انیمیشن‌سازی والت دیزنی خواهد پرداخت.

انیمیشن Frozen 2 برای اکران در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هویت بصری جشنواره مستقل آرس / Marta Gawin