پوسترهای برگزیده سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را ببینید

یکی از بخش‌هایی که هنر نمایش به آن گره خورده است پوستر و اعلان‌های مربوط به آن است که اطلاعات مربوط به نمایش را اعلام و طراح گرافیک سعی می‌کند همراه آن تصویری از مفهوم و فضای نمایش را ارائه کند. در ایران نیز طبق رسمی هر ساله، پوسترهای برگزیده بخش تئاتر معرفی می شود.

از این رو سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر چندی پبش (از 23 بهمن ماه لغایت 4 اسفند ماه) برگزار و برندگان آن نیز معرفی شدند. از میان 117 هنرمند با 435 اثر از استان‌های کشور، ۵ نفر نامزد دریافت جایزه بخش مسابقه پوستر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند  که پس از بررسی نهایی هیات داوران سه نفر به عنوان برگزیده نهایی و دو نفر نیز به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

در این پست آثار برگزیده بخش پوستر را با هم می بینیم:

رتبه اول: مرتضی فرحناک از برای طراحی پوستر نمایش “گامی بهشت، گامی در دوزخ”

رتبه دوم: مهدی رایگانی از برای طراحی پوستر نمایش “طعم سگ”
رتبه سوم: محمد افشار ازبرای طراحی پوستر نمایش “ال کلاسیکو”
تقدیر: سعید رضوانی برای پوستر ” چشم بر هم زدن”
تقدیر: امید افرند برای پوستر ” مویرگ”

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.