پوسترهای انیمیشن زندگی اسرارآمیز حیوانات خانگی

زندگی اسرارآمیز حیوانات خانگی، یک انیمیشن بلند است که توسط شرکت Illumination Entertainment تولید شده است. این فیلم توسط کریس رنود و یارو چنی کارگردانی شده و به وسیله برایان لینچ، جینکو پائول و کن داریو نوشته شده است. ستارگان این فیلم عبارتند از لوئیس سی.کی، اریک استونستریت، کوین هارت، استیو کوگان، بابی موینیهان، لیک بل، هانیبال برس و آلبرت بروکس. طبق برنامه زمانبندی، این فیلم در تاریخ 8 جولای 2016 توسط Universal Pictures اکران خواهد شد.

secret_life_of_pets_ver3_xlg secret_life_of_pets_ver5_xlg secret_life_of_pets_ver6_xlg secret_life_of_pets_ver7_xlg secret_life_of_pets_ver9_xlg secret_life_of_pets_ver10_xlg secret_life_of_pets_ver11_xlg
منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«کلیله و دوستان» انیمیشن برتر جشنواره الغدیر عراق