پروژه تصویرسازی ویتامین‌ها

« پروژه دانشجویی تصویر سازی ویتامین ها با هدف آموزش برای گروه سنی کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است. شروع پروژه با تحقیق در مورد خواص و ویژگی های ویتامین ها بود که من مجموعه ای از خوراکی هایی که حاوی این ویتامین ها هستند را به طور مجزا برای هر ویتامین طراحی کردم. برای کارکتر سازی سعی کردم با توجه به گروه سنی و سبک و استایل انسان مدرن الهام بگیرم و خوراکی ها را با بخش هایی از کارکتر تلفیق کنم که با هم همخوانی داشته باشند و کارکتر را جذابتر کنند. برای مثال در کارکتر A که شخصیت کنجکاو و ماجراجویی دارد از هویج برای موهایش، کدوحلوایی به عنوان یقه لباسش، لنز جلوی چشمش که مفهوم بهبود بینایی ویتامین را می رساند و چرخ های اسکوتر که تبدیل به آب پرتقال شدند استفاده کردم . تکنیک من در این پروژه راپید و گواش بوده است.»

نسترن کامران، اهل مشهد و دانشجوی ارشد تصویرسازی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدید ریبوت فیلم هل بوی (Hellboy )