… و خدا ديد / مجموعه تصويرسازى‌هاى مصطفى اكبرى

نمايشگاه مجموعه تصويرسازى هاى «مصطفى اكبرى» طراح و تصويرگر جوان در شهريور امسال در گالرى مهروا به نمايش درآمد. در اعلان اين نمايشگاه آمده است:
«فرشته هایی روی زمین هستند که هر روز صبح با ما بیدار می شوند، مثل ما از خانه بیرون می آیند، مثل ما کار می کنند؛ ولی هم قد و اندازه ی ما نیستند. به ظاهر شاید کوچکتر از ما باشند، به همین دلیل اغلب در روزمرگی های ما گم می شوند، چون وقتی روی زمین باشی به سختی متوجه حضورشان می شوی. اما از زمین که فاصله بگیری، آنها را از آسمان راحت تر پیدا می کنی، چون از بالا روشن تر و پرنورتر هستند، مثل ستاره های آسمان.
معمولا خسته که می شوند، به آسمان نگاه می کنند… خیره… و منتظر می شوند تا خدا آنها را ببیند… و خدا دید.»

مصطفى اکبری متولد ١٣٦٥ و دانشجوى انصرافى کارشناسی برق است. او كه چندين سال به صورت حرفه اى است كه به تصويرگرى و نقاشى مى پردازد، در نمايشگاه هاى مختلفى شركت داشته كه از آن جمله مى توان به نمایشگاه بین المللی گروهی Beyond the Seas مجارستان 2014 و نمایشگاه بین المللی گروهی «همیشه وقت عصرانه است» 2015 تور اروپا اشاره نمود.  در ادامه مجموعه آثار او را براى نمايشگاه «… و خدا ديد» خواهيم ديد.

tasvirsazi-roozrang (29)  tasvirsazi-roozrang (28)  tasvirsazi-roozrang (27)  tasvirsazi-roozrang (26)  tasvirsazi-roozrang (25)  tasvirsazi-roozrang (24)  tasvirsazi-roozrang (23)  tasvirsazi-roozrang (22)  tasvirsazi-roozrang (21)  tasvirsazi-roozrang (20)  tasvirsazi-roozrang (19)  tasvirsazi-roozrang (18)  tasvirsazi-roozrang (17)  tasvirsazi-roozrang (16)  tasvirsazi-roozrang (15)  tasvirsazi-roozrang (14)  tasvirsazi-roozrang (13)  tasvirsazi-roozrang (12)  tasvirsazi-roozrang (11)  tasvirsazi-roozrang (10)  tasvirsazi-roozrang (9)  tasvirsazi-roozrang (8)  tasvirsazi-roozrang (7)  tasvirsazi-roozrang (6)  tasvirsazi-roozrang (5)  tasvirsazi-roozrang (4)  tasvirsazi-roozrang (3)  tasvirsazi-roozrang (2)  tasvirsazi-roozrang (1)  tasvirsazi-roozrang

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آيكون‌هاى توريستى از بناهای مشهور جهان را ببينيد