ویدئویی تحت عنوان Different Perspective برای فستیوال Pause

فستیوال Pause رویدادی در رابطه با تکنولوژی و تجارت است که هر ساله در استرالیا برپا می شود. این فستیوال خلاقیت که از سال 2011 برگزار می شود قصد دارد تا در زمینه تکنولوژی نگاه های جدیدی را در توسعه تجاری آن مطرح کند. آنها برای تم امسال که “Different Perspective” نام دارد ویدئویی را برای مراسم افتتاحیه ساختند. ایده اصلی آنها از انیمه ماجراجوی دیجیمون ( Adventure Digimon) گرفته شده است که به نمایش اتفاقات شهری در شب و موجودات دیجیتالی آن می پردازد. با توجه به ایده اصلی این انیمه آنها سعی کردند تا به نگاهی متفاوت به یک شهر خلوت در شب بپردازند و احساسات خود را در بیانی تصویری در غالب یک ویدئو نشان دهند. دلیل استفاده از گربه به عنوان کاراکتر اصلی این بود که  از یک بازی مستقل بنام HK برگرفته شده است تا حس انزوای بین انسان ها و محیط را بهتر القا کند. این ویدئو توسط یک تیم 8 نفره با استفاده از نرم افزار Cinema 4D ساخته شده است.

 

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«شیرشاه» جایگاه دوم پربیننده‌ترین تیزر تاریخ سینما را به دست آورد