هویت بصری یک برند مدرن و شیک لباس / POM POM

پوم پوم (POM POM) یک برند مدرن و شیک لباس است که توسط آژانس تبلیغاتی Reynolds و Reyner برای یک طراح مد از لس آنجلس ایجاد شده است. در هر مجموعه، دو نوع پوشش لباس در جعبه‌های مجزا وجود دارد که مانند مکعب‌های از گوشه بریده شده هستند. اولی، برای استفاده‌ی روزمره در سر کار و یا جلسات ورزشی، ساده‌تر و راحت‌تر است و جعبه‌ی دوم، زیرپوش جالب‌تر و خلاقانه‌تری را برای مراسم شب، جشن‌ها و اوقات فراغت پیشنهاد می‌کند. مجموعه‌ای دو بخشی که نه تنها بر روی بسته‌بندی و نام برند دیده می‌شود بلکه در شعار برند نیز با عنوان “سخت کار کنید، سخت بازی کنید” وجود دارد.
کار با طراحان مد همیشه جالب، اما هرگز آسان نبوده است. چرا که آنها خوب می‌دانند چه می‌خواهند و در نهایت دقت، بسته بندی‌ها و طراحی‌‎ها را ارزیابی می‌کنند. این عده با داشتن تجربه‌ی فراوان در خلق پوشاک، سطح توقع خود را همیشه در بالاترین سطح قرار داده‌اند و با اینکه بخشی از صنعت مد هستند، می‌دانند چطور زیبا و مدرن باشند و آنچه که حتی مهم‌تر است این است که  آنها می‌دانند یک برند چگونه باید سر زنده و شیک به نظر برسد. در ادامه تصاویر مربوط به این پروژه را با هم می‌بینیم:

هویت بصری (1)  هویت بصری (2)  هویت بصری (3)  هویت بصری (4)  هویت بصری (5)  هویت بصری (6)  هویت بصری (7)  هویت بصری (8)  هویت بصری (9)  هویت بصری (10)  هویت بصری (11)  هویت بصری (12)  هویت بصری (13)  هویت بصری (14)  هویت بصری (15)  هویت بصری (16)  هویت بصری (17)  هویت بصری (18) هویت بصری (19)  هویت بصری (20)  هویت بصری (21)  هویت بصری (22)  هویت بصری (23)  هویت بصری (24)  هویت بصری (25)  هویت بصری (26)  هویت بصری (28)  هویت بصری (29)  هویت بصری (30)  هویت بصری (31)  هویت بصری (32)  هویت بصری (34)  هویت بصری (35)  هویت بصری (36) هویت بصری (37)  هویت بصری (38)  هویت بصری (39)  هویت بصری (40)  هویت بصری (41)  هویت بصری (42)  هویت بصری (43)  هویت بصری (44)  هویت بصری (45)  هویت بصری (46)  هویت بصری  هویت بصری
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مجموعه طراحى كاراكترهاى تبليغاتى / على رادمند