هویت بصری برنامه تلویزیونی البوصله (قطب‌نما)

« پروژه هویت بصری برنامه تلویزیونی البوصله (قطب نما) به سفارش شبکه‌های برون مرزی ایران (شبکه الکوثر) تهیه و تولید شد.

«البوصله» به معنای قطب نماست و همین ایده قطب‌نما در روند تولید این تیتراژ تلویزیونی محور کار قرار گرفت که به گونه‌ای خاص به همراه جزئیات فراوان به این موضوع پرداخته شد.

محتوای کلی این کانسپت شکل‌گیری قطب نما و نشان دادن کاربرد این وسیله برای جهت‌گیری و مشخص‌کردن ماهیت اصلی این وسیله بود: وسیله‌ای برای تعیین جهت و جهت‌یابی؛ این وسیله با استفاده از میدان مغناطیسی زمین جهت قطب شمال(شمال مغناطیسی زمین) را نشان می‌دهد.
ما در روند شکل‌گیری این احجام سعی کردیم تا زمان را کمی متوقف کنیم و به کمک انیمیشن و موشن گرافیک ضمن حفظ زیبایی شناسی، نحوه کار و این پروسه را به تصویر بکشیم؛ در واقع اتفاقی که شاید در چند صدم ثانیه رخ می دهد را با استفاده از هنر موشن‌گرافیک و انیمیشن به صورت اثری متحرک و در راستای محتوای برنامه شاهد هستیم.»

کارگردان و ایده پرداز:حامد عزیزی
انیمیت و موشن گرافیک: حامد عزیزی، هانی عزیزی
تهیه وتولید: استودیو4 / ۱۳۹۷

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان دوسالانه‌ی بین المللی پوستر بولیوی ۲۰۱۷