همه چیز با یک ایده شروع می‌شود /2015 Expo Milano

‏«Soon» یک استودیوی هنری در بلژیک است که تخصصش دیزاین هویت‌های بصری در ترکیب با عکاسی است. بیشتر آثار آنها با دست ساخته شده و سپس به یک تصویر دیجیتال، تغییر شکل پیدا می‌کنند.
استودیو Soon نماینده‌ی بلژیک در نمایشگاه بین‌المللی میلان 2015 (Expo Milano) است که به مدت 184 روز، با حضور 148 کشور، از 1 ماه می تا 31 اکتبر سال جاری (به‌ مدت 6 ماه) در مساحتی به بزرگی 1.1 میلیون متر مربع در حال برگزاری است و بطور میانگین در حدود 20 میلیون نفر بازدیدکننده دارد. هویت بصری، طراحی محیطی و گرافیکی غرفه بلژیک بر عهده این استودیو بوده است. ایده آنها برای هویت بصری این غرفه، استفاده از اعداد بزرگ و علائم نگارشی بوده است که تمامی آنها، در یک نقطه‌، مشترک هستند و یک چیز را می‌خواهند نشان دهند و آن «نمایشگاه جهانی2015 در میلان» است. اکثر علائم نگارشی و تایپی بکار رفته در نمایشگاه با دست ساخته و نصب شده‌اند. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای تصاویر مربوطه برویم:

roozrang-graphic (19)  roozrang-graphic (20)  roozrang-graphic (21)  roozrang-graphic (22)  roozrang-graphic (23)  roozrang-graphic (24)  roozrang-graphic (25)  roozrang-graphic (26)  roozrang-graphic (27)  roozrang-graphic (28)  roozrang-graphic (29)  roozrang-graphic (30)  roozrang-graphic (31)  roozrang-graphic (32)  roozrang-graphic (33)  roozrang-graphic (34)  roozrang-graphic (35)  roozrang-graphic (36)  roozrang-graphic (37)  roozrang-graphic  roozrang-graphic (18)  roozrang-graphic (17)  roozrang-graphic (16)  roozrang-graphic (15)  roozrang-graphic (14)  roozrang-graphic (13)  roozrang-graphic (12)  roozrang-graphic (11)  roozrang-graphic (10)  roozrang-graphic (9)  roozrang-graphic (8)  roozrang-graphic (7)  roozrang-graphic (6)  roozrang-graphic (5)  roozrang-graphic (4)  roozrang-graphic (3)  roozrang-graphic (2)  roozrang-graphic (1)

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
داوران بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران «فجر ۳۸» معرفی شدند