هفتمين نمايشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ايران

هفتمين نمايشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ايران با همکاري 76 هنرمند و بيش از 200 اثر تجسمی در نگارخانه لاله برگزار می شود.

در” هفتمين نمايشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ايران” بيش از 200 اثر تجسمی در قالب های نقاشی، طراحی، چاپ دستی و فتوآرت، با رويکرد مدرن و معاصر ارائه گرديده که در يک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را درآن مرور کرد.

هنرمندان حاضر در اين نمايشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه نموده اند که از يک سو منجر به ايجاد انگيزه برای خريد آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی ديگر، ضمن تقويت ذائقه بصری شهروندان به همگاني کردن هنر معاصر ياری رسانند.

این  نمایشگاه از روز جمعه 27 بهمن ماه 1396 از ساعت ۱۶ تا 20:30 با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه دایر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اهمیت هویت بصری در تبلیغات تازه مک دونالد