نمایش پروژه طراحی گرافیک طراحان آزاد در موزه هنرهای معاصر اصفهان

 

موزه هنرهای معاصر اصفهان به مناسبت دهمین سال اجرای پروژه طراحی گرافیک طراحان آزاد و روز جهانی گرافیک، نمایشگاهی از منتخب آثار این پروژه را از 8 اردیبهشت تا 10 خرداد در سالن اصلی این موزه برگزار می‌کند.

گشایش این رویداد شنبه 8 اردیبهشت ساعت 16:30 خواهد بود و جلسه‌ی سخنرانی و گفت‌وگوی آریا کسایی و رسول کمالی درباره این پروژه ساعت 18 در محل موزه در خیابان استانداری اصفهان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به کوشش علی‌رضا عسکری‌فر و با همکاری استودیوکارگاه برگزار می‌شود و آثار چهل طراح گرافیک از این مجموعه به نمایش در خواهد آمد. اصفهان هفتمین شهر میزبان این پروژه پس از تهران، برلین، رم، بیروت، وین و پاریس است.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.